شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩
درباره دانشگاه
صفحه اصلی > درباره دانشگاه > چشم انداز دانشگاه 
چشم انداز دانشگاه

دانشگاه آل طه به عنوان یک دانشگاه حکمت بنیان که علاوه بر آموزش، پژوهش و ارتباط با صنعت، رشد عقلانی دانشجویان خود را مدنظر قرار داده است، همچنین تربیت نیروهای مؤمن با بینش دینی عمیق را نیز از وظایف خود می‎داند و امید آن دارد که در سایه الطاف الهی بتواند به عنوان یک دانشگاه برتر پایبند به ارزشهای اسلامی و انقلابی در گستره علوم دانشگاهی خدمتگزار جهان اسلام باشد.

این مؤسسه به منظور تحقق چشمانداز خود در افق 1404 و در جهت ارتقای مؤسسه و گسترش زمینههای فعالیت آن، برنامههایی از جمله توسعه تحصیلات تکمیلی، تأسیس شرکتهای دانش بنیان، راهاندازی پارک علم و فناوری، ایجاد مراکز فرهنگی و ترویجی و تأسیس و گسترش پژوهشکده‏ها را در دستورکار خود قرارداده است.

مؤسسه با توجه به چشم انداز یادشده اقدام به خرید دو زمین و توسعه زیرساختهای عمرانی نموده است. یک زمین در منطقه22 تهران به مساحت 8/5717 مترمربع و دیگری در شهرجدید پردیس به مساحت 3/42349 مترمربع و اقدامات لازم جهت ساخت در حال انجام است.

بنای مؤسسه پس از تکمیل ساخت به  منطقه 22 منتقل خواهد شد که با توجه به مساحت آن فضای مناسبی برای چشم انداز مؤسسه و توسعه آن می باشد. همچنین  پارک فناوری، مراکز رشد، شرکتهای دانش‎بنیان، مؤسسات تحقیقاتی و مجتمع فرهنگی-ورزشی وابسته نیز در پردیس به بهره‎برداری خواهند رسید و اساتید و دانشجویان و کارکنان می توانند در محیطی سرشار از نشاط دینی و با انگیزه الهی فعالیت نمایند.

 

کلیه حقوق برای مؤسسه آموزش عالی آل طه محفوظ است